Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

3 najlepší manažéri vášho času

Nenechajte svoju hlavu vybuchnúť, robte si poznámky

Máte poslednú dobou pocit, že toho máte nejako moc? Cítite, ako sa vám hromadí úlohy a neviete, ktorý z nich urobiť skôr? Vaším obľúbeným slovným spojením sa stalo "musím to stihnúť"? Stáva sa vám, že občas zabudnete nakúpiť pečivo alebo darček k výročiu?

Máme na to liek! Uvidíte, ako sa vám uľaví.

Zabudnite na to, že budete stále na niečo zabúdať

Aj keď si myslíte, že nie ste ten typ, čo potrebuje písať svoje poznámky a úlohy do tzv. "To-Do listu", verte, že organizátorom si uľahčíte život. Človek denne prijme asi 5 000 rôznych informácií, ktoré okolo seba zachytí. Každú z nich si predsa nemôže pamätať nikto.

Wunderlist

 

Organizátor Wunderlist je jeden z priekopníkov To-Do listov vôbec. Ak sa správcami úloh ešte len koketujete a Wunderlist by mal byť váš prvý elektronický organizátor, nemohli ste si pravdepodobne vybrať lepšie.

 

Nájdete v ňom predpripravené zoznamy (ktoré si však môžete pretvoriť podľa vlastnej potreby), kam si jednoducho vpíšete svoje poznámky či úlohy. Tým môžete meniť ich dôležitosť, nastaviť si dátum, Deadline, poznámky aj upomienky.
Môžete používať aj filtre, vďaka ktorým vidíte svoje nesplnené úlohy v spodnej časti obrazovky. Zoznamy si človek môže tlačiť alebo zdieľať s priateľmi či nepriateľmi.

Stiahnite si Wunderlist z webu vývojárov. 

Evernote

Je založený na veľmi podobnom princípe ako Wunderlist, avšak v pár zásadných funkciách sa líšia. Evernote ponúka možnosť okrem vlastných písaných poznámok navyše vkladanie fotiek, videí, hlasových nahrávok a pod. To môže byť výhodou ak občas vyložene ponáhľate a nemáte čas sa s poznámkami siahodlho vypisovať.

Na webe mitvsehotovo.cz, ktorý sa týmito organizátormi času zaoberá, zhŕňa Lukáš Gregor To-Do list Evernote týmto spôsobom: "Nedávno som použil pri školení tú najjednoduchšiu definíciu:" osobná wikipédia ". Predstavte si priestor, v ktorom môžete mať prehľadne usporiadané všetky podklady, s ktorými pracujete. Či už materiály k projektom, alebo informácie, ktoré vám prídu užitočné. "

Stáhněte si Evenote z webu vývojárov.

Todoist

Benjamín medzi elektronickými manažérmi času, ktorý sa začína tešiť čoraz väčšej obľube. Pre tých, ktorí holdujú čistému dizajnu, bude Todoist THE ONE. Pôsobí veľmi minimalistickým a jednoduchým dojmom, avšak niektoré jeho funkcie v mnohom predbehne dvoch predchádzajúcich organizátorov.

Z vašich zoznamov, podseznamů, úloh a Podúlohy sa automaticky tvorí prehľadný strom. Jednotlivé položky si môžete rozlišovať farbami. Úlohám môžete pridávať stupne dôležitosti alebo nespočet rôznych štítkov. Na jednotlivých úlohách môžete pracovať aj v tíme a vkladať do nich poznámky. Zaujímavá je aj funkcia zvaná karma, ktorá vás môže v plnení vašich úloh motivovať.

Stáhnite si Todoist z webu vývojárov.


Trávite čas tým, že premýšľate, čo ste mali urobiť, kúpiť, napísať, komu zavolať alebo s kým ísť na pivo? Tak si hlavne nezabudnite stiahnuť To-Do list.

Položka bola pridaná košíka

Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí