Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Predĺžené až do 16. Januára: Prechod na Windows 10 úplne zdarma!

Aktualizované: Microsoft predĺžil dobu k bezplatnému prechodu na Windows 10 do 16. Januára 2018!

Na konci tohto roka už nebude možné aktualizovať systém Windows 7, 8 a 8.1 na Windows 10. Ak vlastníte jednu zo starších verzií systému Windows a začínate byť z nej unavený, máte asi mesiac na legálnu inováciu najnovšej verzie. Ako? Vďaka pomocným funkciám.

Vysvetlenie

V roku 2015 vydala spoločnosť Microsoft svoj najnovší operačný systém Windows 10. Zároveň spoločnosť umožnila všetkým svojim zákazníkom prechod zo staršej verzie (7, 8 alebo 8.1) na najnovšiu verziu zdarma. Časový interval na inováciu bol nastavený na jeden rok, potom sa dvere pre legálnu aktualizáciu takmer úplne uzavreli. Napriek tomu máte stále možnosť získať bezplatnú aktualizáciu.

Nie je to úplne kosher, ale je to možné. Bezplatná aktualizácia je určená ľuďom, ktorí potrebujú pomocné technológie. Takáto technológia je "Navrhnutá tak, aby poskytovala dodatočnú dostupnosť jednotlivcom s fyzickými alebo kognitívnymi ťažkosťami, poruchami a postihnutím", tvrdí Microsoft. Ale spoločnosť nemá žiadny spôsob, ako zistiť, či skutočne používate tento druh technológie alebo nie. Takže ako môžete naďalej inovovať na systém Windows 10 zadarmo?

Ako inovovať na systém Windows 10 bez poplatku

Aktualizácia je možná pre zariadenia Windows 7 alebo Windows 8.1. Použite toto zariadenie a prejdite na webovú stránku nazvanú “Aktualizácia Windows 10 pre používateľov asistenčných technológií”. Kliknite na tlačidlo Aktualizovať teraz a automaticky sa stiahne spustiteľný súbor. Spustite súbor na inštaláciu inovácie a postupujte krok za krokom podľa obrazoviek, ktoré vás prevedú procesom nastavenia. A je to hotové. Spoločnosť Microsoft sa vás ani raz nepýta, či skutočne používate podporné technológie alebo nie. Takže upgrade je úplne zadarmo.

Ušetrite peniaze získaním Windows 7

Premýšľate nad novým počítačom? Ušetrite si nejaké peniaze - získate počítač bez operačného systému a potom si kúpte elektronickú verziu systému Windows 7 z nášho obchodu za nízku cenu.

Windows 7 Home Premium
electronic certificate (ESD)
Windows 7 Professional
electronic certificate (ESD)
Windows 7 Ultimate
electronic certificate (ESD)

54,99 €

56,99 €

89,99 €

Položka bola pridaná košíka

Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí