INFORMÁCIE KU COVID-19: Vzhľadom k šíreniu koronavírusu pracujeme vzdialene z našich domovov, aby sme zostali v bezpečí, to ale neovplyvňuje služby, ktoré poskytujeme našim zákazníkom. Sme tu stále pre Vás - na 100%!
Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Spoznajte druhotný softvér

Zmeňte spôsob akým nakupujete. Prečo platiť plnú cenu za produkt, keď môžete ušetriť 50 % alebo aj viac z jeho pôvodnej ceny a získate prakticky rovnakú službu? Naša spoločnosť ponúka už nepoužívané alebo nadbytočné licencie, za skvelú cenu a kvalitnú zákaznícku podporu, ktorá vám pomôže s čímkoľvek potrebujete. Ale čo presne je „použitý software“ a ako to funguje? Zistite nižšie.

Čo je „použitý software“ a ako to funguje?

„Použitý“ (alebo tiež ‘second-hand’) software znamená, že ide o licencie ktoré už nie sú potrebné u pôvodného majiteľa. Pôvodným majiteľom sú väčšinou firmy ktoré začali používať novšiu verziu softvéru alebo prešli na úplne iný druh softvéru. To znamená, že ich “použitá” licencia sa stala nepotrebnou. My vykupujeme tieto licencie a ďalej ich ponúkame naším zákazníkom, aby neostali nevyužité a mohli slúžiť niekomu inému. Naviac, týmto spôsobom dokážeme ponúkať licencie za oveľa nižšiu cenu!

Je to legálne?

Predaj a vlastníctvo použitého softvéru je 100% legálne – aj podľa rozhodnutia Európskeho Súdneho Dvora v roku 2012*. Súd rozhodol, že “Výrobca softvéru nemôže brániť ďalšiemu predaju svojich „použitých“ licencií a to ako v prípade licencií na hmotných nosičoch CD/DVD, tak tiež v prípade licencií zakúpených online.“

So softvérom je to ako s knihami. Po tom, čo si zakúpite knihu, sa nikto ďalej nezaujíma o to, či ste knihu predali niekomu ďalšiemu, napríklad cez aukčný portál. Tým, že Vám predajca knihu predal, došlo k tzv. vyčerpaniu práv a nemôže ďalej zasahovať do predaja ďalšiemu užívateľovi. Rovnako je to aj so softvérom – hneď ako užívateľ odinštaluje softvér (stáva sa nepoužívaným) zo svojho PC, stráca úžitok z jeho vlastníctva a má právo licenciu predať niekomu ďalšiemu.

Takisto predtým než zakúpime použitú licenciu, uistíme sa, že softvér je legálny pomocou 3-krokového overovacého systému.

*Prečítajte si tlačovú správu Súdneho dvora Európskej únie tu.

Aké sú výhody nákupu použitého softvéru od nás?

  • Ušetríte až 50 % a viac z ceny produktu v porovnaní s kúpou úplne nového softvéru.
  • Budete používať úplne rovnaký softvér a službu ako pôvodný kupujúci – softvér nestráca „kvalitu“
  • Naša zákaznícka podpora je tu vždy pre vás s čímkoľvek potrebujete pomôcť alebo poradiť.
  • Produkt môžeme nainštalovať a aktivovať za vás – vďaka našej službe Vzidalenej pomoci.
  • 30 dňová záruka vrátenia peňazí: Môžete vrátiť produkt bez udania dôvodu.

Položka bola pridaná košíka

Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí