Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Predstavenie Software Deals

Software Deals bol založený v Českej republike v roku 2016 a od začiatku sa zameriavame na ponúkanie najlepších softvérov za úžasné ceny. Poskytujeme skvelé služby našim zákazníkom, aby sme zabezpečili ich 100% spokojnosť. Naše motto je "Same value, better price.". Pri získavaní použitých licencií využívame proces trojstupňového overenia, aby sme sa uistili, že všetko, čo predávame, je autentické a v perfektnom stave. Predávaním nadbytočných licencií sa snažíme minimalizovať plytvanie nepotrebnými produktmi, aby naopak mohli ešte poslúžiť niekomu inému.

Zaujímavé fakty

  • Viac ako 100 000 spokojných zákazníkov po celej Európe.
  • Každoročne, naši zákazníci spolu ušetria viac ako 10 000 000 €.
  • Náš internetový obchod získal ocenenie Shop roka 2016 (súťaž organizovaná Heurekou, webovou stránkou porovnávania cien).

Vízia a misia

Vízia

Naším cieľom je ponúknuť najlepšie softvérové produkty za výrazne nižšie ceny, aby boli široko dostupné a minimalizovali zbytočné plytvanie nepoužívanými produktmi.

Misia

Tento cieľ chceme dosiahnuť tak, že získavame vysokokvalitné a autentické výrobky od dôveryhodných a overených dodávateľov, pričom neustále hľadáme spôsoby, ako ponúknuť zákazníkom ešte viac licencií za primerané ceny.

História Software Deals

Položka bola pridaná košíka

Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí