Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Upgrade na Windows 10 je stále zadarmo

Ešte nie je všetkým dňom koniec

Teda určite nie tým pre bezplatný upgrade na Windows 10. Microsoft aj po dátume 29. 7. 2016 ponúka aktualizáciu svojho najnovšieho softvéru stále zadarmo. Ako už niektorí z vás predpokladajú - áno, je v tom istý háčik. Ale pekne po poriadku ...

Microsoft dával viac ako rok celému svetu vedieť o tom, že po osudnom dátume vyprší možnosť sťahovať Windows 10 zadarmo. Tento svoj sľub splnil, avšak pre niektoré, ako sa neskôr zistilo, to evidentne neplatí. Aktualizovať zadarmo sa dá teda stále, ale len v prípade, že používate asistenčné funkcie.

Nová aktualizácia Microsoftu

Tento krok je od Microsoftu bezosporu veľmi šľachetný. Vychádza v ústrety ľuďom, ktorí k práci na počítači potrebujú špeciálnu technologickú asistenciu.

Ako spoločnosť uvádza na svojej oficiálnej webovej stránke: "... Microsoft sa neustále snaží zlepšiť používanie Windows 10 pre ľudí, ktorí využívajú tieto technológie. Počas výročnej aktualizácie Windows 10 sme vykonali množstvo krokov na zlepšenie a zjednodušenie ovládania Windows 10. Ak chcete získať ďalšie informácie, prečítajte si náš blog, v ktorom nájdete podrobnosti o týchto zlepšeniach. "

Špeciálne uľahčenie?

Čo si pod týmto slovným spojením vlastne predstaviť? Podľa serveru zive.cz to môžu byť: "...  ako hardvérové pomôcky, tak aj nové funkcie pre uľahčenie prístupu vo Windows. Týmto užívateľom chce Microsoft ponúknuť Windows 10, pretože Anniversary Update ponúkne v tomto smere novinky, ako je vylepšený predčítač textu Narrator ".

Ako ale príde Microsoft na to, že tieto technológie naozaj používate? Asi tušíte, ako znie odpoveď - nijako. Je teda na vašom svedomí a morálnych zásadách, či si budete z Windows 7 aktualizovať na Windows 10 aj tak.

 

Položka bola pridaná košíka

Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí