Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Doprava a Platba

Doprava

  • Doprava je vždy zadarmo.
  • Môžete si objednať digitálnu licenciu (väčšina našich produktov), alebo fyzický CoA* štítok (platí len pre Windows 7).
  • Vaša objednávka bude doručená hneď ako obdržíme vašu platbu.

    *CoA = Certificate of Authenticity

Spôsob doručenia
Elektronické doručenie cez e-mail Vaša licencia bude doručená na e-mailovú adresu, ktorú zadáte pri vytváraní objednávky. Obdržíte informácie o inštalácii a aktivácii Vášho produktu, rovnako aj produktový kľúč v podobe PDF certifikátu. Je to najrýchlejší a najekologickejší spôsob doručenia vašej licencie.
Doručenie balíka cez GLS Vaša objednávka bude doručená priamo do vašich rúk kuriérom. Hneď ako je váš balík vyexpedovaný, pošleme vám jeho sledovacie číslo, aby ste mohli dohliadať na stav zásielky. Kuriér vás informuje o odhadovanom čase príchodu prostredníctvom SMS správy ráno, v deň doručenia.

 

 

Platba

Máte nasledujúce dve možnosti platby za vašu objednávku:

Spôsob platby
Debetná/kreditná karta Ak si prajete zaplatiť kartou, budete pre dokončenie objednávky automaticky presmerovaní na bránu pre zabezpečenú online platbu PayU. Platba prebehne potom ako zadáte informácie z vašej karty.
Bankový prevod Obdržíte informácie o platbe a zálohovú faktúru v potvrdzovacom e-maily k vašej objednávke.


Poznámka: Poskytujeme predĺženú garanciu vrátenia peňazí (30 dní), počas ktorej môžete jednoducho vrátiť váš produkt a dostať naspäť plnú sumu (obyčajne do 3 - 5 pracovných dní).

 

Kedy bude moja objednávka doručená?

Čas doručenia závisí od spôsobu doručenia a platby. Pozrite si tabuľku nižšie pre získanie prehľadu o tom, kedy môžete očakávať doručenie vášho produktu.

Typ produktu →

Spôsob platby ↓
Digitálny*1
(ESD)
Fyzický*2
(CoA štítok)
Kartou 15 minút / 1 pracovný deň*3 2 – 10 pracovných dní
Bankovým prevodom 1 – 5 pracovných dní 2 – 10 pracovných dní


*1 elektronické doručenie na e-mail
*2 doručenie kuriérom
*3 platí pre vybrané produkty

Položka bola pridaná košíka

Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí