INFORMÁCIE KU COVID-19: Vzhľadom k šíreniu koronavírusu pracujeme vzdialene z našich domovov, aby sme zostali v bezpečí, to ale neovplyvňuje služby, ktoré poskytujeme našim zákazníkom. Sme tu stále pre Vás - na 100%!
Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Doprava a Platba

Doprava

  • Doprava je vždy zadarmo.
  • Vaša objednávka bude doručená hneď ako obdržíme vašu platbu.
Spôsob doručenia
Elektronické doručenie cez e-mail Vaša licencia bude doručená na e-mailovú adresu, ktorú zadáte pri vytváraní objednávky. Obdržíte informácie o inštalácii a aktivácii Vášho produktu, rovnako aj produktový kľúč v podobe PDF certifikátu. Je to najrýchlejší a najekologickejší spôsob doručenia vašej licencie.

 

 

Platba

Máte nasledujúce dve možnosti platby za vašu objednávku:

Spôsob platby
Debetná/kreditná karta Ak si prajete zaplatiť kartou, budete pre dokončenie objednávky automaticky presmerovaní na bránu pre zabezpečenú online platbu PayU. Platba prebehne potom ako zadáte informácie z vašej karty.
Bankový prevod Obdržíte informácie o platbe a zálohovú faktúru v potvrdzovacom e-maily k vašej objednávke.


Poznámka: Poskytujeme predĺženú garanciu vrátenia peňazí (30 dní), počas ktorej môžete jednoducho vrátiť váš produkt a dostať naspäť plnú sumu (obyčajne do 3 - 5 pracovných dní).

 

Kedy bude moja objednávka doručená?

Čas doručenia závisí od spôsobu doručenia a platby. Pozrite si tabuľku nižšie pre získanie prehľadu o tom, kedy môžete očakávať doručenie vášho produktu.

Typ produktu →

Spôsob platby ↓
Digitálny*1
(ESD)
Kartou 15 minút / 1 pracovný deň*2
Bankovým prevodom 1 – 5 pracovných dní


*1 elektronické doručenie na e-mail
*2 platí pre vybrané produkty

Položka bola pridaná košíka

Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí