INFORMÁCIE KU COVID-19: Vzhľadom k šíreniu koronavírusu pracujeme vzdialene z našich domovov, aby sme zostali v bezpečí, to ale neovplyvňuje služby, ktoré poskytujeme našim zákazníkom. Sme tu stále pre Vás - na 100%!
Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Množstevné zľavy

Ušetrite množstvo peňazí kúpou softvéru

V priemere naši zákazníci ušetria 50% na nákladoch na softvéry len nakupovaním v našom internetovom obchode. A čím viac nakúpite, tým lepšiu cenu dostanete! Pozrite si 3 prípadové štúdie s príkladmi pre získanie predstavy o tom, koľko môžete ušetriť. Stačí kliknúť na odkaz nižšie!

Otvoriť PDF s prípadovými štúdiami

Vyplňte formulár a zistite viac

Chcete vedieť koľko môžete ušetriť, aký je postup pri objednávke, alebo hľadáte pomoc s aktiváciou vašich licencií? Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár a dočkáte sa všetkých odpovedí, ktoré potrebujete!

100% Garancia legálneho softvéru
50% Priemerná úspora
Možnosť pokryť náklady na softvéry národnými fondami, alebo fondami EU
Expertná konzultácia produktov
Všetky licencie vhodné pre komerčné využitie

Bezproblémový softvérový audit

Viac než 150 000 zákazníkov v celej Európe.

Za rok sme zákazníkom ušetrili vyše 10 000 000 €.

Doručenie zdarma a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.


Prečo je náš softvér taký lacný?

Niektoré z našich licencií sú sekundárne, čo znamená, že boli použité v minulosti, ale ich pôvodný majiteľ ich už nepotreboval. To znamená, že ich “použité” licencie sa stali nepotrebnými. Tieto licencie odkupujeme a potom ich ponúkame v našom internetovom obchode iným zákazníkom, aby neboli zbytočne vyhodené a mohli slúžiť aj niekomu ďalšiemu. Preto dokážeme predávať naše produkty za markantne nižšie ceny. Ďalší predaj “použitých” licencií je 100% legálny na základe rozhodnutia EÚ v prípade UsedSoft GmbH proti Oracle International Corp. v roku 2012. Keď chcete zistiť viac o legálnej stránke sekundárnych softvérov, pozrite si náš článok.

Tiež ponúkame úplne nové licencie získané od našich biznis partnerov, ktorí nám umožňujú udržať si produkty cenovo dostupnejšie ako na bežnom trhu.

Keď by ste chceli zistiť viac, vyplňte formulár nižšie a odpovieme Vám hneď ako to bude možné. Rovnako, ak nám pošlete žiadosť o cenovú ponuku, poskytneme vám všetky právne dokumenty ešte predtým ako spravíte nákup.


Chceli by ste sa stať našim B2B partnerom?

Všetci naši partneri dostanú:

  • Špeciálny veľkoobchodný cenník
  • Prémiovú zákaznícku podporu
  • Rôzne metódy platby
  • A omnoho viac...
Zistite viac o B2B spolupráci

Položka bola pridaná košíka

Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí