Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Office 2011 Home and Business pre MAC, elektronická licencia

Office 2011 Home and Business pre MAC, elektronická licencia
Obrázok je ilustračný, produkt dodávame bez obalu a je zasielaný e-mailom.
Verzia:
Nie je skladom
139,99 € 116,65 € bez DPH
Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Obsah balenia

  • Elektronický licenčný certifikát
  • Inštalačný súbor na stiahnutie
  • Certifikát legálnosti v súlade so zákonmi EU
  • Potvrdenie o nákupe (faktúra)

Systémové požiadavky

Procesor: Intel
Pamäť: 1 GB RAM
Voľné miesto na pevnom disku: 2,5 GB
Formát pevného disku: HFS+ (tiež známy ako Mac OS Extended alebo HFS Plus)
Rozlíšenie obrazovky: 1280 × 800
Operačný systém: Mac OS X 10.5.8 alebo novšia verzia


Office 2011 Home and Business pre MAC, elektronická licencia

Balík Microsoft Office 2011 Home and Business pre Mac ponúka 4 výkonné aplikácie (Outlook, Word, Excel, PowerPoint), ktoré vám pomôžu dosiahnuť najlepšie výsledky v kancelárii aj doma. Premeňte svoje nápady do reality vytvorením textových dokumentov, prezentácií alebo tabuliek s komplexnou sadou nástrojov. Dajte svojim nápadom len ten tvar, ktorý potrebujú, aby zapôsobili na každého, kto ich vidí. Naviac, Office pre Mac a Office pre Windows sú kompatibilné, takže môžete pracovať na svojich dokumentoch v podstate s kýmkoľvek a kdekoľvek!

Word 2011
Premeňte jednoduché texty na moderné vyzerajúce a jasne štruktúrované dokumenty, pridajte obrázky, grafy alebo odkazy a využite širokú škálu funkcií aplikácie. Pracujte na celej obrazovke, usporiadajte každý prvok svojho dokumentu pomocou funkcie dynamické usmerňovanie alebo zdieľajte svoju prácu s každým, kto vlastní Word (bez ohľadu na to, či používa systém MAC OS X alebo Windows).

 

Excel 2011
Účinný nástroj na sledovanie financií a údajov vo všeobecnosti, vytváranie grafov, štatistík alebo jednoducho vytváranie prehľadných zoznamov s nespočetnými položkami. Môžete zhromažďovať údaje, analyzovať, triediť, filtrovať, robiť výpočty, automatizovať opakované úlohy a oveľa viac. Potom dajte všetkému profesionálnu a atraktívnu formu veľmi ľahko!

 

PowerPoint 2011
Výkonné riešenie pre vytváranie krásnych a pôsobivých prezentácií pre každú príležitosť (či už je to dôležitá prezentácia pracovného projektu alebo blahoželanie ku kŕasnym narodeninám pre vašeho spolupracovníka). Okrem mnohých možností úpravy textu môžete pridávať obrázky, videá, odkazy na webové stránky alebo hudbu, a dostať tak prezentáciu na úplne novú úroveň.

 

Outlook 2011
Všetko, čo potrebujete na spravovanie vašich e-mailov a kalendárov na jednom mieste. Aplikácia má mnoho funkcií, ktoré zjednodušia vašu každodennú pracovnú záťaž a plánovanie udalostí bude ľahké ako facka . Zabezpečte, aby Vaša doručená pošta bola prehľadná vďaka zbaleniu emailových hrozieb do jednej konverzácie, zobrazte kalendár priamo v rámci e-mailu alebo skontrolujte prílohy v jednom okamihu.

Položka bola pridaná košíka

Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí