Máte už vytvorený účet? Vytvoriť nový

Správa účtu

Ako na upgrade Windows 10

Upgrade na Windows 10 si môžete dopredu rezervovať pomocou aplikácie Get Windows 10. Nový operačný systém sa vám tak v deň oficiálneho spustenia aktualizuje automaticky, čo vám ušetrí čas i námahu.

 

 

 Podrobnosti ponuky Windows:

Áno, skutočne je zadarmo. Ponúkame vám upgrade na plnú verziu Windows 10, a nie iba skúšobnú verziu. Bude potreba stiahnuť 3 GB dát, na ktoré sa môže vzťahovať štandardný dátový tarif. Pokiaľ chcete tejto ponuky upgradu zadarmo využiť, musíte na Windows 10 upgradovať do jedného roku od okamžiku, kedy ponuka bude dostupná. Po upgrade budete mať v zariadení Windows 10 zadarmo. Ponuka upgradu na Windows 10 je platná u spôsobilých zariadení s Windows 7 a Windows 8.1 (vrátane zariadení, ktoré už vlastníte). Platí určité hardwarové a softwarové požiadavky a dostupnosť funkcií sa môže podľa zariadenia a trhu líšiť.


 

Rezervácia

Pokiaľ používate v súčasnosti operačný systém Windows 7 alebo Windows 8.1, mali by ste v pravom dolnom rohu na obrazovke vášho monitoru vidieť ikonku Windows.

Kliknite na ikonku Windows pravým tlačítkom myši. Zobrazia sa vám možnosti, z ktorých vyberte “Rezervujte si bezplatný upgrade”. Po vyplnení e-mailu budete v deň upgradu informovaný, že vše prebehlo v poriadku.

Rezerváciu môžete kedykoľvek zrušiť.

 


Inštalácia

Keď prebehne stiahnutie Windows 10 do vášho počítače (po 29. júli), dostanete upozornenie. Následne si môžete vybrať či chcete systém inštalovať hneď alebo si vyberiete iný čas.


 

Hotovo

Po inštalácii máte k dispozícii Windows 10. Užite si ho!

Podpora

Nebojte sa rezervovať si Windows 10. Po inštalácii vám bude k dispozícii Microsoft Answer Desk, ktorý vám pomôže vyriešiť akýkoľvek problém.

 

 

Položka bola pridaná košíka

Doprava zdarma & 30-dňová záruka vrátenia peňazí